Právě si prohlížíte The Elder Scrolls 6 nevyjde dříve než v roce 2026, tvrdí soudní dokument Microsoftu
Foto: bethesda.net // TES VI

The Elder Scrolls 6 nevyjde dříve než v roce 2026, tvrdí soudní dokument Microsoftu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Očekávaný titul The Elder Scrolls 6 nevyjde dříve než v roce 2026, jak naznačuje nedávno zveřejněný soudní dokument od Microsoftu.

The Elder Scrolls 6 až po roce 2026

Fanoušci oblíbené RPG série The Elder Scrolls si budou muset ještě chvíli počkat na nový díl. Nedávno uniklý soudní dokument od Microsoftu naznačuje, že šestý díl série spatří světlo světa v roce 2026 a déle.

Tato zpráva mnohé hráče zaskočila, neboť netrpělivě vyhlíželi jakékoli novinky týkající se vývoje hry. Bethesda, studio stojící za The Elder Scrolls, zatím nesdělilo oficiální datum vydání. Avšak tento dokument naznačuje, že na hru si budeme muset počkat ještě několik let.

tes vi the elder scrolls bethesda
Zdroj: soudní dokumenty / The Verge

Zpoždění může mít mnoho příčin. Vytváření her takového rozsahu a hloubky, jaké série The Elder Scrolls nabízí, je časově náročné a vyžaduje obrovské množství zdrojů. Vzhledem k rostoucím očekáváním fanoušků a neustálým technologickým pokrokům v herním průmyslu chce Bethesda pravděpodobně zajistit, aby nový díl dosáhl nejvyšších standardů kvality. Je také pravděpodobné, že vývojáři se snaží začlenit nejnovější technologie a inovace, které herní průmysl v poslední době představil.

V poslední době byl středem pozornosti herního světa vesmírný RPG titul Starfield, jehož premiéra proběhla začátkem září. Nedělal bych si rozhodně naděje, že šestý díl The Elder Scrolls dorazí přímo v roce 2026. V tomto roce se však můžeme dozvědět o hře mnohem více.

Jak se těšíte na nový díl ze světa The Elder Scrolls? Co říkáte na nedávno vydaný Starfield? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář