Právě si prohlížíte The Last Faith aneb nová výzva pro veterány souls her
Foto: thelastfaithgame.com

The Last Faith aneb nová výzva pro veterány souls her

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

2D souls like hra s názvov The Last Faith je už na trhu a hráči si ju môžu kúpiť a stiahnuť. Tento rok nám do knižnice pribudne ďalšia souls like hra.

Netradičný štýl hrania

V dnešnej dobe je použitie 2D štýlu v modernej herní sfére skôr raritou, čo robí našu novinku, vydanú 15. novembra 2023, o to výnimočnejšou. The Last Faith sa vracia ku koreňom klasického herného dizajnu s pixelartovou grafikou, ktorá evokuje náladu typickú pre souls-like hry. Čaká na vás rôznorodé spektrum nepriateľov a výzvy v podobe mocných bossov.

Táto hra nepristupuje k hráčom s rukavičkami, preto je nutné premyslieť každý pohyb. Rok 2023 je bohatý na souls-like tituly, a The Last Faith prichádza ako výrazný príspevok k tomuto žánru.

The Last Faith je dostupná na platformách PC, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch, čo umožňuje širokému spektru hráčov zažiť tento unikátny herný zážitok.

Máte radi souls like žáner hier? Preferujete klasickú 2D kameru alebo moderné prevedenie z tretej osoby? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

 

Napsat komentář