Právě si prohlížíte The Last Of Us Part II Remastered vychází v lednu a nabídne upgrade za 10 dolarů
Foto: playstation.com // The Last of Us Part II

The Last Of Us Part II Remastered vychází v lednu a nabídne upgrade za 10 dolarů

Remasterovaná verze oblíbené hry The Last of Us Part II bude vydána na PlayStation 5 v lednu 2024. Hra nabídne vylepšenou grafiku, nové herní režimy a aktualizaci.

The Last of Us II remaster

The Last of Us Part II Remastered se chystá na exkluzivní vydání pro PlayStation 5 dne 19. ledna 2024. Remasterovaná verze přinese řadu očekávaných vizuálních a výkonnostních vylepšení, včetně 4K rozlišení, možnosti odemknout snímkovou frekvenci pro televize podporující proměnlivou obnovovací frekvenci (VRR) a nové režimy. Herní kampaň nabídne různá vylepšení a také minihru.

Nový režim No Return je popisován jako roguelike survival režim, který hráčům umožní testovat své schopnosti v náhodně generovaných místech a zcela novým způsobem prožít bojový systém hry. Oznámený režim přináší nové hratelné postavy, včetně některých, které jsou hratelné poprvé v sérii The Last of Us. Každá postava má unikátní vlastnosti odpovídající různým herním stylům.

Další novinkou jsou Lost Levels, což jsou hratelné sekce původně vyřazené ze hry. Tyto úrovně, které nejsou plně dokončené, poskytují hráčům náhled do raných fází vývoje a obsahují komentáře vývojářů, poskytující tak bohatší kontext.


Na technické úrovni vývojáři z Naughty Dog oznámili, že remasterovaná verze The Last of Us Part II nabídne vylepšenou grafiku, včetně nativního 4K rozlišení v režimu Fidelity, 1440p rozlišení upscalovaného na 4K v režimu Performance, podporu odemčení snímkové frekvence pro televize s VRR, zvýšené rozlišení textur, vylepšenou kvalitu stínování a další drobné grafické úpravy.

Hráči, kteří již mají The Last of Us Part II pro PlayStation 4, mají možnost zakoupit upgrade za 10 dolarů, který jejich hru povýší na remasterovanou digitální verzi.

Co na říkáte na The Last Of Us Part II Remastered? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář