Právě si prohlížíte The Rock si možná zahraje ve filmu podle Call of Duty
Zdroj foto: New Line Cinema

The Rock si možná zahraje ve filmu podle Call of Duty

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Je to sotva týden, co se Dwayne „The Rock“ Johnson v jednom z rozhovorů zmínil, že bude hrát v další filmové adaptaci známé hry. Žádnou přímo nejmenoval, ale prozradil, že představení se chystá prý už letos. Internet se velice rychle zaplnil spekulacemi, o jakou hru či herní sérii by se mohlo jednat. Mezi návrhy padaly tituly jako God of War, Duke Nukem, Gears of War, GTA (San Andreas ve kterém hrál nebylo podle hry), Carmageddon nebo dokonce Fortnite. Která známá hra se tedy přidá k Doomu a Rampage, ve kterých si už zahrál?

The Rock ve filmu podle Call of Duty

Podle webu Giant Freakin Robot by se mělo jednat o známou sérii Call of Duty. Tu chtěl Activision zfilmovat už dávno, když k tomu založil i filmové studio. Nic se dlouhé roky nedělo a vše možná rozhýbalo až koupení Microsoftem.

Herních filmů a seriálů každý rok přibývá, aktuálně míří do kin Uncharted s Tomem Hollandem a chystá se Halo, Last of Us a z nedávno odvysílaných na streamovacích platformách třeba Zaklínač a Arcane. Free Guy Ryana Reynoldse (ve kterém The Rock daboval jednu postavu) zase trhal žebříčky kin v loňském roce a ze starších filmů jmenujme třeba Warcraft nebo Tomb Raider.

foto: Universal Pictures

Jakou sérií se vydají? Uvidíme The Rocka v Černobylu, při bojových misích v budoucnosti, na orbitě, v Berlíně za studené války, nebo se snad bude jednat o další film z druhé světové?

Napsat komentář