Právě si prohlížíte The Sims 4 je nyní zdarma
Foto https://www.igdb.com/games/the-sims-4

The Sims 4 je nyní zdarma

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Life simulátory jsou sice dominantou východu, ale i západní trh má pár ukázek. Série The Sims je ta nejznámější a její 4. díl zažil nedávno zajímavou změnu.

The Sims 4 zdarma

The Sims je série life simulátor her, které nám dali možnost si vyzkoušet náš život snů. Simíci nám dali svět, kde jsme se mohli seznamovat, randit a zakládat rodiny. Bohužel poslední díl trpí jedním velkým problém zvaný DLC, za které dáme víc, než za základní hru (a to vytvořilo řadu memes na EA). Ale teď udělali vývojáři jeden vstřícný krok, který hráče celkem potěšil, jelikož základní hra The Sims 4 bude zdarma na všech platformách.

Ale proč až teď?

To byla otázka, kterou jsme si pokládali všichni, když se tato informace objevila. Ale na streamu: „Behind The Sims Summit“ jsme se dozvěděli řadu novinek kolem této série. První byly informace ohledně aktualizací a dalšího placeného obsahu (protože ho máme asi hodně málo). Dále se stream věnoval mobilní hře, kde by hráči měli dostat nové možnosti úpravy simíků, nový příběh a větší možnosti budování.

Na streamu se také oznámila spolupráce s projektem Overwolf, kde pracují s platformou CurseForge. Ta by měla dát tvůrcům obsahu možnost více rozšířit své výtvory pro větší publikum. Zároveň by se mělo jednat o zjednodušené přidávání nových komunitních výtvorů do hry samotné.

Posledním bodem programu bylo představení projektu RENE. Zda nám vývojáři ukázali propracovaný systém stavby, kde si konečně budeme moci upravit vše podle naší fantazie, za což můžeme být rádi. Během prezentace vyvstala také otázka, zda se nejedná o The Sims 5. Vývojáři tak nový díl úplně nepotvrdili, ale jisté náznaky tu jsou. Nechme se do budoucna překvapit.

Zahrajete si? Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni a zúčastněte se naší soutěže.

Napsat komentář