Právě si prohlížíte This War of Mine ve slevě, vývojáři výdělek darují obětem války na Ukrajině
Image: thiswarofmine.com // Zdroj: 11 Bit Studios

This War of Mine ve slevě, vývojáři výdělek darují obětem války na Ukrajině

Vývojáři vysoce hodnocené hry This War of Mine včera zlevnili hru a prohlásili, že výdělek pomůže podpořit oběti války na Ukrajině.

Koupí This War of Mine podpoříte oběti války na Ukrajině

Včera brzy ráno proběhla ruská invaze na Ukrajinu a svět se tak dostal opět do kritické situace. V reakci na tuto událost vývojáři protiválečné indie game This War of Mine vydali prohlášení, ve kterém věnované zisky poputují ukrajinskému Červenému kříži na pomoc ukrajinským civilistům.

Polské herní studio 11 Bit Studios, které mimochodem stojí za úspěšným Frostpunk, se vyjádřilo k situaci ve svém příspěvku na Twitteru:

„Nechte toto poselství rezonovat se vším, co víte o této válce a o tom, jak válka zabíjí lidi, devastuje jejich životy a domovy. Udělejme my – hráči a vývojáři společně – vše, co je v našich silách, abychom podpořili oběti války na Ukrajině.“

Polské herní studio uvádí, že jejich protiválečná hra má ukázat hrůzy masového konfliktu a že se přidává na stranu Ukrajiny. Svůj příspěvek na Twitteru obohacuje o hashtagy #FuckTheWar a #Ukraine

steam this war of mine
Snímek z platformy Steam

Aktuálně si můžete hru This War of Mine zakoupit na platformě Steam za necelých 5 eur (4,74 EUR), na Gog se hra prodává za 3,79 EUR. Podpoříte vývojáře i vy?

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Czech420

    Je to dobrá hra akorád na pár velkých a malých detailů.V baráku prší ikdyž je tam střecha a 4 patra tak dole a v celém baráku pořád prší nejen že to kazí celkovou atmosféru ale i celkový dojem ze hry. Přenašíte věci a najednou zjistíte že nemáte nic v inventáři ani páčidlo který si vezmete z domova. Já teda nevím ale když to není early access tak bych takovou hru nevypustil vůbec ven.Nejen že tím odrádíte spoustu lidí ale ty lidi už si to potom nebudou chtít ani koupit kamarád to řekne kamarádovi atd. snad všichni víme jak to chodí.Takové chyby nemají ve hře co dělat když za to chtejí peníze.Sice je to na dobrou věc,ale tohle prostě nemá co dělat v žádné hře at je to na dobrou věc nebo ne.Myslím že i pár lidí se cití být okradeni protože taková hra se vážně nedá hrát akorád to vypnete odinstalujete a nikdy už nepustíte.Plno lidí dalo i refund a vůbec se nedivím.

Napsat komentář