Právě si prohlížíte Titanfall 2 online vstal z mrtvých
Foto: ea.com // Titanfall 2

Titanfall 2 online vstal z mrtvých

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Titanfall 2 sa preslávil hlavne svojou úžasnou kampaňou. Spomenie si ale niekto z nás aj na fakt, že daná hra má aj PVP mód?

Titanfall 2 na Steame ožíva

Hra vyšla 28. 10. 2016, čo bolo presne týždeň po vydaní veľmi očakávanej hry Battlefield 1. Toto bol hlavný dôvod, prečo online mód v tejto hre nebol veľmi populárny. Postupom času sa hra preslávila prevažne zaujímavou kampaňou, ale na PVP mód sa zabudlo. V týchto dňoch po takmer 7 rokoch ale online na Titanfall 2 ožíva.

Dôvodom bol pravdepodobne výpredaj hry alebo vydanie hry Armored Core VI. AC VI je tiež hra zo sveta robotov, čo mohlo hráčov motivovať vrátiť sa a skúsiť Titanfall online. Z približne 1000 hráčov, ktorí hrali hru na steame sa zrazu stalo 20 000. Pravdepodobne aj na tomto základe developeri z Respawnu priniesli aktualizáciu, ktorá opravila problémy so stabilizáciou pri hraní multiplayeru. Bol dokonca pridaný nový herný režim s názvom Attack on Titan. Teoreticky tieto úpravy môžu znamenať aj prípravu na Titanfall 3ku.

Môže to byť ale len reakcia developerov na vysoký záujem fanúšikov si zahrať online verziu ich hry, ktorý nie je zlý, ale na druhej strane sa na neho veľmi rýchlo zabudlo. Čo si o tom myslíte vy? Skúsi Respawn ďalší online pokus pri potenciálnom diele alebo išlo len o aktualizáciu kvôli nárastu popularity online módu?

Hrali ste niekedy Titanfall 2 online? Napíšte nám do komentárov alebo na náš oficiálny server Superpařmeni.

Napsat komentář