Právě si prohlížíte Tokyo Game Show proběhne tak, jak jsme znali před koronou
Image: qc-gaming // Zdroj: polygon.com

Tokyo Game Show proběhne tak, jak jsme znali před koronou

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Tokyo Game Show by podle všech dostupných informací mohla proběhnout tak, jak jsme byli zvyklí před pandemií koronaviru Covid-19. Že by se blýskalo na lepší časy?

Tokyo Game Show – Japonská herní konference

Kvůli koronavirové situaci jsme se museli rozloučit s velkým množství událostí. Jednou z nich byl i veletrh Tokyo Game Show. Letos, když se svět vrací alespoň trochu k normálními životu, co se covidu týká, se dočkáme i klasického provedení festivalu, jak nám byl znám před pandemií Covid-19.

Ano, sice se všichni, i v tom největším rozpuku pandemie, snažili akce realizovat online, ale co si budeme.. Není to ono. Nic se nevyrovná té atmosféře, když jste na místě a užíváte si to dění.

Tokyo Game Show proběhne ve městě Čiba a to mezi 15.-18. 9. 2022. První a druhý den bude přímo pro vývojáře, novináře a lidi z herního průmyslu. Třetí a čtvrtý den bude veletrh otevřený pro veřejnost. Dostupné budou samozřejmě stánky a ukázky publiku.

Prostory budou rozděleny na PC a konzolové hry, hry na mobil, virtuální realita a objeví se spoustu nových titulů od indie vývojářů. Návštěvníci se přesto dočkají některých omezení. Hlavně omezenení v počtu návštěvníků. Kvůli tomu bude i přenos online, takže kdo nechce až do Japonska, tak se může účastnit virtuálně.

Jinak lístky v předprodeji stoji  okolo 1500 jenů, což je v přepočtu 295 korun a lístky na místě za 2000 jenů, kolem 392 korun.

Ve světě patří Tokyo Game Show mezi ty nejlepší herní akce. Mimo jiné ještě víme, že letos se uskuteční v San Franciscu GDC, ale E3 se opět pořádat nebude ve fyzické formě. Odkaz na konání naleznete pod přiloženým odkazem ZDE.

Napsat komentář