Právě si prohlížíte Tom Clancy’s The Division 3 je oficiálně ve vývoji
Foto: ubisoft.com // Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy’s The Division 3 je oficiálně ve vývoji

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Jedna z najviac podstatných a populárnych značiek Ubisoftu sa oficiálne dočká svojho pokračovanie. Prinesie so sebou niečo nové?

Strieľaj, zbieraj veci, opakuj dookola.

Ľudia ktorí hrali predchádzajúce diely môžu potvrdiť, že The Division hry sú hlavne o zbieraní a vylepšovaní svojej výbavy. Tú zbierate prevažne plnením misií buď sólo alebo s hráčmi. The Division 2ku som osobne vnímal, ako typ hry, kde ma vôbec nezaujímal príbeh. Bral som ju ako ďalšiu strieľačku, v ktorej som maximálne riešil svoju výbavu.

Hra bola stále ale zaujímavá a zabavila ma na niekoľko týždňov. Ubisoft do nej postupne pridával hneď niekoľko expanzií. To isté budeme môcť pravdepodobne očakávať od The Division 3ky. Teda hlavne základnú kampaň, do ktorej budú minimálne extra ďalší rok pridávané nové misie a obsah. Samozrejme očakávame krajšiu grafiku a plynulejšie hranie. Štýl hry sa pravdepodobne nezmení. Na jednej strane sa teším na ďalšiu strieľačku, kde môžem čisto riešiť gameplay. NA strane druhej je tam obava o rýchle padnutie do stereotypu tohto druhu hry.

Samozrejme budeme sledovať oficiálne novinky a čakať na prvý gameplay trailer, ktorý bude pravdepodobne najskôr na budúci rok.

Tešíte sa na pokračovanie série The Division? Myslíte si, že Ubisoft sa bude hre venovať tak dlho, ako dvojke? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář