Právě si prohlížíte Trailer na GTA 6 je venku. Kdy se hry dočkáme?
Foto: Grand Theft Auto VI // Rockstar Games

Trailer na GTA 6 je venku. Kdy se hry dočkáme?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Na internet předčasně unikl velmi očekávaný trailer na nové GTA 6. Kdy se dočkáme šestého dílu této populární série?

První trailer na Grand Theft Auto VI (GTA 6)

vzrušující novinky. Původně byl oznámen první trailer pro Grand Theft Auto VI na úterý 5. prosince, ale kvůli nečekanému úniku byl trailer vypuštěn již o den dříve. Tento trailer potvrdil, že očekávané vydání GTA VI se uskuteční někdy v roce 2025.

Podle traileru se hra opět odehrává ve známém prostředí prosluněného Vice City. Co je však zásadním prvkem, je představení první ženské protagonistky v historii série – Lucie. Po jejím boku se objevuje mužská postava Jason, přičemž obě postavy společně tvoří jádro příběhu. Trailer dále naznačuje, že hra bude obsahovat všechny typické prvky, které fanoušci série GTA milují.

Co se týče dostupnosti na různých platformách, konkrétní informace zatím nebyly zveřejněny. Očekává se však, že GTA 6 vyjde na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S. V souladu s historií vydávání her od Rockstar Games, PC verze hry pravděpodobně nebude dostupná hned při prvním vydání.

Co říkáte na nový trailer? Jak se těšíte na návrat do Vice City? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni, kde naleznete další zajímavý obsah.

Napsat komentář