Právě si prohlížíte Tvůrci Ark: Survival Evolved přehodnocují své plány ohledně hry
Foto: playark.com // Ark: Survival Evolved

Tvůrci Ark: Survival Evolved přehodnocují své plány ohledně hry

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Tvůrci Ark: Survival Evolved udělali v dohledné době rozhodnutí, která moc fanoušků nepotěšila. To se ale teď snaží napravit novou strategií.

Tvůrci Ark: Survival Evolved mění své plány

Nedávno jsme vás informovali o změnách, které čekají sérii Ark, včetně odkladu vydání druhého dílu a plánovaného remasteru prvního dílu, který by měl být vydán ještě letos. Nicméně, fanoušci série nebyli nadšeni rozhodnutím studia Wildcard a jejich negativní ohlasy přiměly studio k úpravě distribuce remasteru. Co tedy studio udělalo?

Změna plánu

Studio Wildcard ohlásilo svým fanouškům na svých stránkách, že „31. srpna dojde k vypnutí serverů Ark: Survival Evolved„, což mnohé fanoušky zaskočilo a vyvolalo otázky, zda se vývojáři plně vzdávají prvního dílu. Nicméně, studio plánuje po ukončení prvního dílu ihned vydání remasterované edice, která poběží na novém Unreal Engine 5.

Původní plán byl nabídnout remaster v bundelu společně s druhým dílem za přijatelnou cenu, ale teď se prodejní strategie mění. Pokud si chcete zahrát remaster Ark: Survival Evolved, musíte si ho zakoupit za plnou cenu. Cena remasteru je nyní na všech platformách 60 USD, což je cena nové AAA hry.

Zda je toto rozhodnutí zlepšením, nebo horším řešením, necháme na posouzení hráčů a fanoušků série. Nicméně, pokud se ptáte našeho názoru, tak jsme toho názoru, že toto rozhodnutí může být ještě horší než původní plán. Doufejme, že studio ještě udělá jeden nebo dva další kroky před vydáním remasteru, aby se jim toto rozhodnutí nevymstilo.

Líbí se vám nový přístup k remasteru Ark: Survival Evolved? Koupíte si jej za plnou cenu? Dejte nám svůj názor do komentářové sekce nebo nám napište na náš komunitní Discord Server.

Napsat komentář