Právě si prohlížíte Tvůrci Cyberpunk 2077 zveřejňují prodeje hry
Foto: cyberpunk.net // CYBERPUNK 2077

Tvůrci Cyberpunk 2077 zveřejňují prodeje hry

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Cyberpunk 2077, ktorý bol fixovan takmer tri roku už nebude dostávať obzvlášť veľké aktualizácie. Developeri sa preto s nami podelili o niekoľko štatistík.

Aktualizace Cyberpunk 2077 – oplatilo sa čakať?

CD Projekt mali prezentáciu s akcionármi a počas nej ukázali niekoľko zaujímavých čísel z predaja ich hry Cyberpunk 2077. Koľko by ste si trúfli odhadnúť, že predali kusov? Zo základnej hry sa predalo 25 miliónov kusov a DLC Phantom Liberty sa predalo 3 milióny. Veľmi pekné čísla prevažne pre nové DLC. Z hľadiska platforiem sa najviac predalo na PC, potom na PS4/5 a nakoniec na platforme Xbox. Najviac fanúšikov si získala hra v USA, potom v Európe a nakoniec na Ázijskom trhu. Posledné aktualizácie hry sa týkali prevažne PC a novej generácie konzol.


Ani samotné DLC nebolo na staršiu generáciu, čo je podľa nášho názoru len dobré. Stará generácia len brzdi vývoj hier takže je lepšie, že sa developeri zameriavajú už len na tu aktuálnu. Oplatilo sa počkať na opravenie hry? Hlavne na PS4 bola hra úplný otras na začiatku. V súčasnosti ale stále po opravení PS4 verzie je pre PS hráča najlepšie si hru zahrať na cez PlayStation 5 kvôli oveľa plynulejšiemu zážitku a hlavne kvôli novej expanzií.

Ešte čakáme, že oznámia niečo, ako Gold edíciu kde bude základná hra aj DLC. Samozrejme, o všetkých novinkách vás budeme okamžite informovať.

Dáte hry šancu po jej neúspechu pri vydaní? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom serveri Superpařmeni. Nezabudnite nás sledovať na našich sociálnych sieťach.

 

Napsat komentář