Právě si prohlížíte Ubisoft – Far Cry 6 ode dneška zdarma
Image: ubisoft.com // UBISOFT

Ubisoft – Far Cry 6 ode dneška zdarma

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Herní gigant Ubisoft v rámci své akce umožňuje komukoli vyzkoušet Far Cry 6  do konce tohoto týdne. Vyzkoušíte si nejnovější titul?

Far Cry 6 na víkend zdarma

S víkendovými akcemi se roztrhl pytel. Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že Assassin’s Creed Valhalla bude zdarma po celý víkend. Nyní se na řadu dostala další oblíbená franšíza.

Ode dnešního dne mohou zájemci zdarma stahovat nejnovější Far Cry 6. Nabídka je však časově omezena a probíhá pouze 24. března do 27. března letošního roku, tudíž do neděle. V rámci tohoto zkušebního období bude také základní hra zlevněna až o 50 %. Season pass bude také ve slevě.

Hru si budete moci stáhnout zdarma jak na všech konzolích, tak i na PC prostřednictvím UPlay či Epic Games Store. Far Cry 6 se objeví také na cloudové platformě Stadia od společnosti Google. Na Steamu hra není k dostání. Veškeré časy jsou zveřejněny na oficiálním blogu ZDE.

V rámci této akce si vývojáři také připravili speciální misi inspirovanou oblíbeným seriál streamovací platformy Netflix – Stranger Things. Mise ponese název The Vanishing.

Tak co, už stahujete? O dalších akcích vás budeme opět informovat…

Napsat komentář