Právě si prohlížíte Ubisoft plánuje remake Assassin’s Creed: Black Flag
Foto: ubisoft.com // Assassin's Creed IV: Black Flag

Ubisoft plánuje remake Assassin’s Creed: Black Flag

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Assassin’s Creed je jedna z nejpopulárnějších sérií od francouzského studia Ubisoft, která má na kontě mnoho dílů. A Ubisoft se nedávno rozhodl udělat remake jednoho z nich.

Ubisoft plánuje remake Assassin’s Creed: Black Flag

Assassin’s Creed je dlouholetá herní série od francouzského herního studia Ubisoft, která vzala hráče do různých lokací napříč různými časovými obdobími. Série už vychází necelých 16 let a za tu dobu zažila dobré i špatné časy. To si společnost uvědomuje a proto kromě nových dílů plánuje společnost remake jednoho z těch lepších dílů série.

Remake Black Flagu

Podle informací serveru Kotaku, se Ubisoft chystá na vytvoření remaku Assassin’s Creed: Black Flag. Tento díl přinesl hráčům možnost prožít život korzára a následně proslulého piráta Edwarda Kenwaya, jenž se díky řadě náhodných událostí stal držitelem vybavení legendárního asasínského řádu.

Hráči si tuto hru zamilovali především díky velkolepým námořním bitvám a možností objevovat jednotlivé malé ostrovy. Součástí zážitku bylo také vylepšování vlastní lodi, zvané Kafka, za využití materiálů získaných na moři či při rabování jiných lodí.

Co se týče remaku, Kotaku uvádí, že se hra nachází v počáteční fázi vývoje a na jejím tvorbu se podílí Montreálské studio společnosti Ubisoft. Je ovšem nejisté, kdy se remaku dočkáme. Kotaku tuto informaci nezjistil a vzhledem k tomu, že Ubisoft má v plánu celkem pět dalších projektů značky Assassin’s Creed, může být čekání na tuto hru poměrně dlouhé.

Skull and Bones

Díky oblíbenosti mechanik z Black Flagu se studio Ubisoft rozhodlo udělat čistě námořní hru zvanou Skull and Bones, která se bohužel nachází ve „vývojářském pekle“. Hra měla již několik ukázek a plánováných vydání, jenomže hráčská komunita nebyla zrovna dvakrát nadšená. Ačkoliv o této hře už moc neslýcháme, studio na hře neustále pracuje. A pokud chcete, tak od 25. do 28. srpna bude probíhat closed beta, do kterého se může každý přihlásit. Ale pozor, uzavřená beta je pouze pro PC hráče.

Co říkáte na remake Assassin’s Creed Black Flag? Hráli jste původní hru? Zkusíte se přihlásit do Close Bety na Skull and Bones? Napište nám to do komentářů nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář