Právě si prohlížíte Ubisoft poodhaluje herního Avatara, dorazit by měl letos
Foto: cbr.com // AVATAR

Ubisoft poodhaluje herního Avatara, dorazit by měl letos

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Herní gigant Ubisoft ve své nedávné zprávě o výdělcích poodhaluje datum vydání nového herního Avatara. Co zatím víme?

Herní Avatar od Ubisoftu již brzy?

Nedávná zpráva pro investory herního vývojáře Ubisoft poukazuje na datum vydání nového herního Avatara, který ponese název  Avatar: Frontiers of Pandora. Titul, který byl poprvé oznámen v roce 2017, by tak podle dostupných informací měl dorazit již v letošním roce.

V oficiální zprávě herního gigantu se uvádí:

„V letech 2022-23 se chceme vrátit k výraznému růstu horní linie. Ten bude tažen především různorodou řadou prémiových her, včetně Avatar: Frontiers of Pandora™, Mario + Rabbids®: Sparks of Hope a Skull & Bones®, jakož i další zajímavé tituly. K tomuto růstu přispěje i naše free-to-play vydání.“

V současné době toho zatím o novém herním titulu z prostředí Pandory příliš mnoho nevíme. Více informací bychom se mohli dočkat na herních konferencí konaných již v příštím měsíci. Ve světě právě letí nedávné odhalení druhého filmu Avatar: The Way of Water od Jamese Camerona, který by měl přijít do kin v prosinci letošního roku.

Co si o tom myslíte vy? Těšíte se na filmového i herního Avatara? Jste fanoušci her z dílny Ubisoft? Podělte se s námi do komentářů. Na oficiální First Look Trailer z minulého roku se můžete podívat níže. 

Napsat komentář