Právě si prohlížíte Ubisoft+ přichází na PlayStation a Xbox
Foto: ubisoft.com // UBISOFT+

Ubisoft+ přichází na PlayStation a Xbox

Francouzský herní gigant Ubisoft dnes oznámil na svém oficiálním blogu oznámil, že jejich služba Ubisoft+ přijde na konzole PlayStation a Xbox. Na co se můžeme těšit?

Ubisoft+ na konzolích PlayStation a Xbox

Herní společnost Ubisoft ve svém dnešním oficiálním příspěvku odhalila, že služba Ubisoft+ přichází také na konzole Xbox a PlayStation. Hráči se tak mohou dočkat v rámci předplatného nejnovějších titulů i herních klasik.

Na oficiálním blogu společnosti se uvádí:

„Služba předplateného je v současné době dostupná na PC, Stadii a Amazon Luna a nabízí hráčům první vydání, klasické hry a prémiové edice a ankonec bude k dispozici na PlayStation a Xbox…“

Společnost také uvádí, že od 24. května spustí nové předplatné pro PlayStation Plus s názvem Ubisoft+ Classics. Na konzolích společnosti Sony se tak bude jednat o výběr oblíbených her, včetně nejpopulárnějších Assassin’s Creed Valhalla, The Division či For Honor.

V rámci předplatného se objeví i starší klasiky. Nesmí chybět Far Cry 3: Remaster, Far Cry 4, Watch Dogs či South Park: The Stick of Truth. Senior prezident pro partnerství Ubisoftu, Chris Early, spolupráci komentoval následovně:

„Toto je pouze začátek… budeme pokračovat v budování naší vize a poskytovat hráčům více možností přístupu k jejich oblíbeným hrám, ať jsou kdekoli.“

Těšíte se na novou službu na konzolích? Jaká je vaše nejoblíbenější hra francouzského vývojáře?

 

Napsat komentář