Právě si prohlížíte Ubisoft to zkouší s další online hrou
Foto: ubisoft.com // XDefiant

Ubisoft to zkouší s další online hrou

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Ubisoft je v poslednej dobe neslávne známa spoločnosť, ktorá vydáva nezaujímavé hry a chyby v nich nevie opraviť ani po roku od vydania. Teraz sa snaží prebojovať na trh prostredníctvom online hry. 

XDefiant dostáva uzavretú betu testovanie

Ubisoft sa snaží spustiť a rozbehnúť svoj multiplayerový projekt s názvom XDefiant. Hra má byť zadarmo pre všetkých takže už vieme predpokladať milión battlepassov a mikrotrransakcie. Bude hra ale kvalitná?

To sa môžu presvedčiť hráči vďaka beta testovaniu, ktoré aktuálne prebieha do 23. 4. Co sa týká bety, ta prebieha na PC, ako aj na konzolách PlayStation a Xbox. Je to FPS online hra, kde Ubisoft využili svoje ostatné značky a hodili ich do jednej hry. Samotné frakcie sú: The Cleaners (The Division), Libertad (Far Cry 6), Echelon (Splinter Cell) a Phantoms (Ghost Recon Phantoms).

Podľa videa je vidieť, že Ubisoft sa snaží recyklovať použité veci a urobia z toho online hru do ktorej budú určite pridávať nekonečno veci, za ktoré budú hráči platiť reálne peniaze.

Aký je váš názor na marketing Ubisoftu? Veríte im, že sa ešte snažia urobiť poctivú hru alebo už idu len po zisku? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář