Právě si prohlížíte Ubisoft údajně pracuje na remaku Assassin’s Creed 1
Foto: ubisoft.com // Assassin's Creed 1

Ubisoft údajně pracuje na remaku Assassin’s Creed 1

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Před nedávnem proběhlo živé vysílání společnosti Ubisoft k 15. výročí úspěšné série Assassin’s Creed. Fanoušci herní série si tak na streamu všimli několika zajímavých detailů, které by mohly naznačovat práce na remaku prvního dílu.

Assassin’s Creed remake již v září?

První díl, který odstartoval celou franšízu Assassin’s Creed, by se podle několika velmi všímavých fanoušků mohl dočkat remaku. Nedávné živé vysílání herního studia Ubisoft k 15. výročí asasínské série sebou přineslo pozoruhodné detaily.

Fanoušci si například všimli, že úvodní video prvního dílu Assassin’s Creed bylo značně upgradováno. Pozorní jedinci na streamu také vypozorovali, že první díl dostal nové logo a na září je naplánovaný velmi speciální event pro AC1.

Pod příspěvky se tak strhla vášnivá diskuze. Co se týká minulých dílů, velmi populární triologie s Eziem již dostala svoji remasterovanou verzi na nové konzole. První díl se remasteru nikdy nedočkal. Francouzský gigant Ubisoft žádné další informace nepotvrdil, tudíž zde máme prostor pro spekulace.

Co si o tom myslíte vy? Máte rádi sérii Assassin’s Creed? Přáli byste si opět zahrát za Altaira v remaku? Na celý záznam Celebration Livestream se můžete podívat níže.

Napsat komentář