Právě si prohlížíte Ubisoft zrušil Project Q a mnoho dalších her
Foto: pledgetimes.com // Project Q

Ubisoft zrušil Project Q a mnoho dalších her

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Reputácia a plány Ubisoftu padajú asi tak, ako servery For Honor v roku 2017. Spoločnosť okrem odkladania hier a štrajku zamestnancov zároveň ruší hneď niekoľko projektov.

Najhorší rok pre Ubisoft?

Máme tu druhú polovicu prvého mesiaca v roku a reputácia Ubisoftu prakticky padla na úroveň EA. Prispelo k tomu aj zrušenie hry Projekt Q. Hra bola pôvodne ohlásená ani nie pred rokom teda duben/apríl 2022. Mala to byť hra inspirovaná populárnou hrou Fortnite. Ubisoft mal v pláne vytvoreniu trvalej hry, do ktorej by už len pridávali nový obsah. Chceli vytvoriť svoj Fortnite alebo Warzone. Môžeme si pripomenúť ešte zrušenie projektov ako napríklad Ghost Recon Frontline alebo Splinter Cell VR. Ubisoft taktiež zrušil dve hry, ktoré neboli dosud oznámené.

Zrušenie je z dôvodu, že sa spoločnosť chce sústrediť na ich najviac podstatné projekty ako AC Mirage a Avatar. Zatiaľ zrušenie niekoľkých projektov vôbec spoločnosti nepomáha, pretože stále nestíhajú s developingom hry Skull and Bones. Hra sama o sebe vyzerá slabo na dlhé roky vývoja takže nepredpokladáme úspešný štart tejto hry. Ubisoft môže zachrániť už len AC alebo Avatar respektíve stále populárna hra Rainbow Six.

Aký je Váš názor na súčasný stav Ubisoftu? Aké hry od tejto spoločnosti sa vám páčia? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář