Právě si prohlížíte Ultimátní jízda přijde s Disney Speedstorm
Foto: store.steampowered.com

Ultimátní jízda přijde s Disney Speedstorm

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Disney Speedstorm je zábavná závodní hra, která ukáže jaká Disney či Pixar postavička je ta nejrychlejší. Hra před nedávnem dostala datum vydání.

Ultimátní jízda přijde s Disney Speedstorm

Disney patří dnes mezi největší multimediální a zábavní korporace na světě. Svou cestu začala v roce 1932 jako pouhé animační studio a za tu dobu vytvořila spousty zajímavých a ikonických postav. A za takřka měsíc si tyto postavy navléknou závodní kombinézy a rozdají si to mezi sebou na desítkách závodních tratí ve hře: Disney Speedstorm.

Gameplay

Disney Speedstorm je v základu hero-based závodní, battle hra, kde rychlost nebude hlavním bodem k vítězství. Základní gameplay je celkem podobný hrám jako třeba Mario Cart nebo Crash Team Racing. Každý hráč si vybere svojí oblíbenou postavu s Disney nebo Pixar univerza a na závodní tratích reprezentující oblíbené série od těchto studií.

Na každé trati jsou umístěny předměty a zbraně, které mohou pomoci nebo uškodit jak soupeřům, tak i samotnému hráči při snaze dosáhnout prvního místa. Zde se však liší od podobných závodních her tím, že postavy mají své vlastní speciální schopnosti. Ty lze vylepšit získáním zkušeností ze závodů, které lze hrát jak samostatně, tak v kooperaci s dalšími hráči.

Od tvůrců mobilních her

Disney Speedstorm je zajímavým titulem i díky tomu, že byl vyvinut francouzským studiem Gameloft, které je známé především pro své mobilní hry, zejména závodní sérii Asphalt. Nicméně, Gameloft má také porty svých her na PC, takže kvalita hry by nemusela být na špatné úrovni. Otázkou je, jak si vede po převedení na konzole, to se ale dozvíme až při vydání hry.

Titul vyjde 18. dubna letošního roku v Early Accessu na PC a později na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Co říkáte na Disney Speedstorm? Hráli jste někdy podobný titul? Napište nám to do komentářů nebo na náš komunitní Discord server.

Napsat komentář