Právě si prohlížíte Unikl seznam postav do nové bojovky od Riot Games
Foto: riotgames.com // Project L

Unikl seznam postav do nové bojovky od Riot Games

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Project L je pracovní název pro arkádovou bojovku od Riot Games, na které vývojáři pracují více než rok. Na internetu se nyní objevil seznam postav.

Unikl seznam postav do Projectu L

Riot Games poslední roky experimentuje různými herními žánry, kterými by mohl obohatit svoji videoherní produkci. Mezi nimi se nachází třeba arkádová mlátička s pracovními názvem Project L. V té by se proti sobě měli postavit námi známé postavy z League of Legends. Zatím nám Riot ukázal jen ranné stádium vývoje. Mohli jsme vidět pouze grafický styl a základní gameplay. Dosud jsme však ale nevěděli, za kolik postav budeme v chystané mlátičce od Riotu hrát. Tedy až do nedávna.

Za koho budeme hrát?

Na Redditu se objevilo video, které vyzradilo nejen celkový počet postav, ale i jaké postavy se v této hře objeví. A kolik že jich vlastně je? Celkově se při vydání dočkáme 23 hratelných postav ze světa Runetery. V Projectu L si budeme moct zahrát za: Ahri, Akali, Brauma, Blitzcranka, Dariuse, Ekka, Ilaoi, Jinx, Katarina, Karma, Kindred, Lux, Rengara, Riven, Sennu, Setta, Thresh, Vi, Yasuo, Teemo, Samiru a Zedda. Je to celkem zajímavý mix asasínů, bojovníku, tanků a střelců. Ale jak se za ně bude hrát? To vůbec netušíme, ale jsem hrozně moc zvědaví, jak si s touto výzvou vývojáři poradí. Ze všech dostupných záběrů vypadá hra na dobré cestě.

Těšíte se? Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář