Právě si prohlížíte Unikly hry pro PS Plus Extra a Premium na říjen 2023
Foto: AlexanderASOT // PlayStation HD

Unikly hry pro PS Plus Extra a Premium na říjen 2023

Sony plánuje 11. října představit hry pro PS Plus Extra a Premium pro tento měsíc. Díky aktuálně zveřejněným informacím mohou fanoušci získat náhled na seznam her předem.

Únik PS Plus Extra a Premium na říjen

Sedm nových her pro PS Plus Extra na říjen 2023 odhalil dataminer a známý leaker přezdívaný billbil-kun. Ten uvedl, že navzdory spekulacím, že hra The Last of Us Part II by měla přijít na PS Plus Extra v říjnu, to bohužel nebude pravda.


Namísto toho se podle leaku předplatitelé služby PlayStation Plus Extra a Premium mohou těšit na tyto hry:

Alien Isolation – Atmosférická horovka vydaná v říjnu 2014, sklízela hlavně pozitivní reakce. Jeho schopnost hráče děsit ho staví do čela seznamu pro fanoušky hororů.

Gotham Knights – Superhrdinská výprava do Gothamu. Po svém debutu se hra setkala s kritikou kvůli grafice, která nesplnila očekávání na současných konzolích.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes – Třetí díl hororové série The Dark Pictures Anthology, vydán v říjnu 2021, získal od hráčů hlavně kladné recenze.

Elite Dangerous – Vesmírná odyssea přináší hráčům epický zážitek napříč galaxií. Ze světa si odnáší nadprůměrné hodnocení.

Disco Elysium – The Final Cut – Vrcholná edice revolučního „uměleckého“ RPG. Jako detektiv s neotřelým přístupem se ponoříte do vyšetřování vraždy.

Gungrave G.O.R.E – Tato akční střílečka, vytvořená jihokorejským studiem IGGYMOB, nabízí hráčům brutální dobrodružství z pohledu třetí osoby.

Dead Island Definitive Edition– remasterovaná verze originální hry Dead Island s všemi dříve vydanými DLC.

Ačkoliv se finální nabídka her může lišit, podle mnoha zkušeností bývají tyto úniky spíše pravdivé. Více informací bychom se měli dozvědět od Sony již 11. října.

Co říkáte na seznam odhalených her? Předplácíte si PS Plus Extra nebo Premium? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář