Právě si prohlížíte Unity se chlubí svým enginem. Ukázka je dechberoucí
Image: unity.com

Unity se chlubí svým enginem. Ukázka je dechberoucí

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuHARDWARE / NOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Společnost Unity Technologies stojící za stejnojmenným herním enginem před pár dny vydala novou technologickou ukázku, která je naprosto úžasná. No posuďte sami.

Unity ukazuje Enemies

Společnost Unity zveřejnila nové technologické demo pojmenované Enemies. Ukázka populárního herního enginu tak strhla ve světě vlnu úžasu. Téměř fotorealistické prostředí doplněné ženou před šachovnicí, kde je vše vykresleno do naprosto úžasných detailů.

Na oficiálních stránkách se uvádí:

„Enemies předvádí sílu a schopnosti platformy Unity pro vytváření špičkového, vizuálně působivého obsahu – což umožňuje každému kreativnímu týmu plně realizovat jeho vizi. Naše technologie 3D v reálném čase se neustále vyvíjí, aby splnila stále rostoucí očekávání tvůrců od vizuální kvality a realismu.“

Ve svém blogu společnost dále uvádí, že rozšiřuje práci odvedenou na minulém a velmi povedeném projektu The Heretic. Zde technologické studio představilo první detailní model člověka. Na ukázku se můžete podívat ZDE.

Na ukázku Enemies enginu Unity se můžete podívat níže. Dvouminutová ukázka opravdu stojí za to. Budoucnost herního vizuálu opravdu vypadá slibně.

Napsat komentář