Právě si prohlížíte Unpacking vychází na Playstation již dnes
Foto: unsplash.com // Playstation

Unpacking vychází na Playstation již dnes

Hra, která byla několikrát označena za Game of The Year a nejlepší vyprávění, Unpacking, dorazí již dnes na konzole Playstation 4 a 5.

Unpacking vychází již dnes na Playstation

Jeden z nejvýraznějších indie titulů, který se na svých oficiálních stránkách pyšní více než 28 ocenění typu „Game of The Year“ zažil svůj úspěch již na PC, Nintendo Switch a Xboxu. Nyní zenová logická hra  Unpacking vychází na posledních dvou konzolích od SONY. Hra vychází již dnes, 10. května 2022.

Indie hra, která je křížencem vyprávění, logické hry a dekoračním simulátorem se stal hitem na předchozích platformách. Podle umělce a programátora studia Witch Beam mají předměty ve hře často osobní spojení s hráčem.

Na oficiálním blogu PS vývojář a programátor ze studia Witch Beam Tim Dawson dále uvedl:

„Chtěli jsme zážitek, který bude autentický, protože jsme si mysleli, že to bude nejlepší způsob, jak vás vtáhnout do příběhu, který jsme chtěli vyprávět. Ve hře je tolik detailů a souvislostí a doufáme, že si je užijete na vlastní kůže, až naše hra vyjde 10. května pro PlayStation 4 a PlayStation 5.“

A co vy? Zaujala vás tato hra nebo dáte přednost jiné nezávislé hře? Zajímáte se o podobné herní tituly? Můžete se také podívat na oficiální Announce Trailer níže.

Napsat komentář