Právě si prohlížíte Upozornění na Day One Patch pro Marvel’s Spider-Man 2
Foto: playstation.com // Marvel's Spider-Man 2

Upozornění na Day One Patch pro Marvel’s Spider-Man 2

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Už zítra bude oficiálně vydán nový Marvel’s Spider-Man 2, na nějž se těší mnoho fanoušků této nové série. Nicméně, Insomniac doporučuje hráčům stáhnout si Day One Patch ihned po vydání.

Upozornění na Day One Patch pro Marvel’s Spider-Man 2

Už brzy se znovu vydáme do ulic New Yorku v očekávaném pokračování Marvel’s Spider-Man 2. Insomniac Games nám již odhalily mnoho detailů o hře, což jsme podrobně popsali v jednom z našich článků. První recenze již byly zveřejněny a hra získává vysoké hodnocení, což naznačuje, že by mohl jít o jeden z nejlepších AAA titulů tohoto roku. Nicméně, Insomniac Games včera vydaly důležité upozornění týkající se dne vydání.

Day one Patch

Na oficiálních stránkách studia se objevila informace o Day One Patchi. Ačkoliv ve zprávě uvádějí, že hra bude v původní verzi funkční od začátku až do konce bez komplikací, doporučují hráčům tento patch stáhnout před prvním spuštěním. Pro ty, kteří si zakoupili fyzickou kopii, bude patch k dispozici hned v den vydání. Naopak ti, kdo mají digitální verzi, najdou patch již v předinstalované hře.

Důvodem pro tento doporučený krok je zajištění co nejlepšího herního zážitku pro hráče. Zpráva uvádí, že patch značně vylepšuje první část hry a přináší řadu dalších vylepšení pro celkový herní zážitek. Kromě toho patch přidává i další funkce pro lepší a plynulejší hraní.

Velká pranice

Spider-Man se při svém vydání setká s významnou konkurencí, protože současně s ním na trh přichází i nový Super Mario Bros. Wonder, který rovněž sklízí skvělé recenze od kritiků a počítá s velkou hráčskou základnou. Ikdyž v našem regionu to možná nebude takový souboj.

Jak moc se těšíte na Marvel’s Spider-Man 2?  Napište nám to do komentářové sekce pod článkem nebo se vyjádřete na náš komunitní Discord server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikly žádné novinky ze světa videoher.

Napsat komentář