Právě si prohlížíte Uživatelé Steamu hlásí problémy s darováním her a hlasováním + vánoční výprodej
Foto: store.steampowered.com

Uživatelé Steamu hlásí problémy s darováním her a hlasováním + vánoční výprodej

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Ve čtvrtek večer dorazila na Steam očekávaná zimní slevová akce Winter Sale, která se však neobešla bez problémů. 

Uživatelské služby a zimní slevy na Steamu

Zimní slevy na Steamu a Vánoce jdou ruku v ruce. Na platformu stejně jako každý rok dorazily vánoční slevy, které potrvají až do 5. ledna příštího roku. Start vánoční slevové akce se však neobešel bez komplikací.

Uživatelé herní platformy na sociálních sítích uvádějí, že nemohou darovat hry některým ze svých přátel. Uživatelé často odkazují na chybovou hlášku, kde kvůli snaze Steamu zabránit hráčům v získávání her za nižší cenu, nelze odesílat herní dárky do některých regionů.

Problém nastal také u hlasování The Steam Awards 2022. Řada hráčů (včetně naší redakce) se setkala s problémem, když během hlasování u některé z kategorií vyskočila chyba. Očekáváme však, že podobné problémy se co nejrychleji vyřeší a hráči tak budou moci mít nerušený průchod na platformě během vánočního výprodeje.

Co říkáte na zimní slevy na Steamu? Pro jakého hry jste hlasovali? Podělte se s námi do komentářů nebo na sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni, kde naleznete další obsah.

Napsat komentář