Právě si prohlížíte V Enlisted přibyla bitva o Stalingrad a vesmírný event
Image: enlisted.net // NEWS

V Enlisted přibyla bitva o Stalingrad a vesmírný event

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Do populární free to play střílečky Enlisted před pár dny dorazil velký update, který přidává bitvu o Stalingrad. Vývojáři také přidali vesmírný event „Unknown War“.

Enlisted: Kruté boje ve Stalingradu

Přesně 30. března vyšel více než 20 GB update, který přidal do kampaně hry bitvu o Stalingrad. Druhoválečná free to play střílečka Enlisted, na kterou jsem před nedávnem dělal také recenzi, také obdržela vesmírný event „Unknown War“.

Vývojáři na oficiálních stránkách k novému updatu uvádějí:

“ S přidáním jedné z nejbrutálnějších bitev druhé světové války přinese Stalingrad pro Enlisted mnoho exkluzivních nových funkcí…“

Kromě přidání nové mapy a kampaně Stalingrad se dočkaly vylepšení také ostatní kampaně (Normandie, Bitva o Berlín…). Přibyly nové zbraně, bojová vozidla a nové jednotky. Vylepšení se dočkala také vizuální stránka a optimalizace. Nesmí chybět také opravy bugů.

Co se týká vesmírného updatu Unknown War, zde se autoři pravděpodobně inpirovali filmem Iron Sky či novými Wolfensteinami. Veškeré bitvy se totiž odehrávají na Měsíci.

„Před šestasedmdesáti lety padlo hlavní město Třetí říše – tím obvykle končí děj druhé světové války. Nacisté však svedli poslední bitvu na úplně jiném místě a právě těmto nezaslouženě opomíjeným stránkám historie byla věnována nová kampaň Enlisted. Připoutejte si skafandr a připravte se na přetížení, náš cíl je 385 000 kilometrů od Země.“

Také dávám na vědomí, že na platformě Twitch si v rámci Twitch drops můžete do 11. dubna vyzvednout dárky v podobě orderů, zbraní a unikátního skinu pro tank.

Hraje tu někdo z vás Enlisted nebo teprve bude stahovat?

Napsat komentář