Právě si prohlížíte V nové hře Foamstars zažijeme šílené pěnové bitvy
Foto: playstation.com // Foamstars

V nové hře Foamstars zažijeme šílené pěnové bitvy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Hra Foamstars je nová arénová hero shooter střílečka od studia Square Enix, která bude exkluzivní pro konzole PlayStation.

Ve hře Foamstars žijeme šílené pěnové bitvy

Square Enix nám představil mnoho fascinujících a dlouho očekávaných titulů, které vyvolaly nadšení a radost u hráčů. Studio mimo jiné oznámilo velmi zajímavý titul s názvem Foamstars. Tento exkluzivní titul pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 5 vzbudil jistou zvědavost. Ale co můžeme od tohoto titulu očekávat?

Pěnové bitvy

Foamstars je hrdinská multiplayerová arénová střílečka, kde dva týmy po čtyřech hráčích stojí proti sobě. Každý hráč má svého specifického hrdinu s vlastním arsenálem a schopnostmi, které přispívají k fungování týmu.

A jaký je hlavní cíl každého zápasu? Využívat ohromující sílu svých pěnových zbraní a pokrýt tak svou barvou co největší část mapy. Pěna umožňuje hráčům vytvářet vyhlídkové body, cesty a blokády, které omezí pohyb nepřítele na mapě. Ovšem nepřátelé mají stejnou taktiku, takže hráči musí být obezřetní a využívat celou mapu, aby se nestali snadnou kořistí.

Soutěživý Aspekt

Zná se vám tento koncept povědomí? Není divu, protože stejná pravidla platí pro sérii her Splatoon od Nintenda. Zde ale hráč může vybírat z několika různých zbraní, které fungují na různých principech. Splatoon se od Foamstars liší tím, že hráči namísto napěňování mapy svou barvou musí mapu přebarvit barvou svého týmu. Navíc poslední díly Splatoon přináší i příběhovou kampaň a více herních módů pro více hráčů, což Foamstars zatím neposkytuje. Ale to se může během roku změnit, jelikož hra je stále ve vývoji a mnohé se může ještě změnit.

Zaujalo vás Foamstars? Myslíte, že Square Enix se Sony chtějí konkurovat Nintendu? Napište nám to do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář