Právě si prohlížíte Valheim dostane nové herní módy (update)
Foto: valheimgame.com // Valheim

Valheim dostane nové herní módy (update)

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Valheim je vikingská indie survivalová hra, která se po svém uvedení stala velmi populární. Nyní se vývojáři rozhodli udělat několik změn.

Valheim dostane nové herní módy

Přestože se Valheim stále nachází v předběžném přístupu, udržuje si vysoká hodnocení a švédští vývojáři ze studia Iron Gate neustále přidávají nový obsah. Nyní se rozhodli přinést velkou změnu v hratelnosti, aby hru zpřístupnili novým i stávajícím hráčům.

Nastavení obtížnosti

Nedávno se hlavní designer studia, Jonathan Smårs, pochlubil novinkou na svém Twitteru. Uživatelé budou mít možnost si při založení nové hry nastavit obtížnost, a to od lehké až po extrémně těžkou, včetně kreativního módu pro nadšené stavitele. Tím se hra pomalu přibližuje k populárnímu Minecraftu.

Každá obtížnost nabízí odlišné možnosti. Hammer mode (kreativní mód) nám dá ruky stavitelské kladívko a možnost si postavit cokoliv nás napadne bez nutnosti sbírání surovin, Casual mód vypne agresivitu monster a Immersive mód omezuje hráčův postup bez mapy a portálů.

Easy, Hard a Hardcore módy upravují množství nájezdů na hráčovu základnu a obtížnost soubojů. V Hardcore módu hráči přijdou o své suroviny, výbavu a zkušenosti v případě smrti. Iron Gate studio se snaží vytvořit titul, který bude přístupný každému typu hráče, a to je velmi pozitivní přístup k danému žánru.

Co říkáte na tyto změny ve Valheimu? Jaká obtížnost vás nejvíce zaujala? Napište nám to do komentářové sekce pod článkem nebo se stavte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář