Právě si prohlížíte Valve pravděpodobně umístí Game Pass na Steam
Image: pixabay.com // Zdroj: pcgamer.com

Valve pravděpodobně umístí Game Pass na Steam

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Podle všech dostupných informací bychom se mohli v blízké budoucnosti dočkat Game Passu na platformě Steam. Za Valve promluvil Gabe Newell.

Valve vábí Game Pass

Herní redaktor zpravodajského portálu PCGamer před nedávnem vyzpovídám Gabea Nowella, zda plánuje vlastní předplatitelskou službu „Steam Pass“ nebo zda by v budoucnu došlo k vidění Game Pass her na platformě.

Spoluzakladatel Valve Corporation a herní modla Gabe Newell se k implementaci Game Passu na platformu Steam vyjádřil následovně:

„Nemyslím si, že je to něco, o čem si myslíme, že bychom měli v tuto chvíli sami vytvářet předplatitelskou službu. Ale pro jejich zákazníky je to zjevně oblíbená možnost a my bychom s nimi rádi spolupracovali na tom, aby se tato služba objevila ve službě Steam.“

Pokud by nastala ta situace, kde by Game Pass na Steamu pomohl Microsoftu prodat více předplatných, implementace na platformu by mohla dorazit ve velmi blízké budoucnosti. Implementaci se nebrání ani CEO Xboxu, Phil Spencer.

Společnost Valve v současné době intenzivně pracuje na objednávkách pro svoji nově vydanou handheldovou konzoli Steam Deck, o které jsme vás již informovali začátkem února. Objednávky se odhadují podle oficiálních stránek na druhé čtvrtletí letošního roku. V současné době si jej můžete pouze rezervovat. Brali byste Game Pass hry na platformě Steam?

Napsat komentář