Právě si prohlížíte Ve čtvrtek vychází Diablo Immortal (aktualizace)
Foto: blizzard.com // Diablo Immortal

Ve čtvrtek vychází Diablo Immortal (aktualizace)

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Již tento čtvrtek vychází očekávaná MMORPG hra od Blizzardu, Diablo Immortal. Na co se můžeme těšit?

Diablo Immortal již tento čtvrtek

Před několika týdny jsme vás informovali o tom, že Blizzard odhalil datum vydání nového free to play MMORPG Diablo Immortal. Nyní tato hra bude zdarma ke stažení již tento čtvrtek, 2. 6. 2022.

Herní studio Blizzard s příchodem Immortal tak proto přidává další informace o chystané hře. Ve svém poslední příspěvku vývojáři uvádějí, že hra bude podporovat také nejrůznější ovladače (Xbox, DualShock,…), speech-to-text a další nastavení pro lepší přístup.

Globální plán spuštění je naplánován na 2. června 10:00 PDT, 19:00 SEČ. Mnoho hráčů na mobilních zařízení mohlo plnou verzi stáhnout již včera. Autoři také uvádějí, že hra povoluje cross-progression play, tudíž můžete hrát na PC i mobilu a váš progres bude zachován.

Do hry se můžete zdarma předběžně registrovat již nyní na oficiálních stránkách nebo v rámci Google Play či App Store. Pokud jste se rozhodli hrát na PC, hru si již nyní můžete předstáhnout prostřednictvím Battle.net. Na PC hra zabere 25 GB z vašeho disku.

Co se týká systémový požadavků, hra se neřadí mezi náročné. Bohatě vám bude stačit grafická karta starší řady, Intel Core i3 a 4 GB paměti. Samozřejmostí je internetové připojení.

diablo immortal blizzard
Zdroj: blizzard.com // Snímek z obrazovky

Zahrajete si Immortal nebo si raději počkáte na čtyřku? Jste fanoušci série Diablo? Podívat se také můžete na 20 minutový gameplay ze hry.

Napsat komentář