Právě si prohlížíte Ve hře Quidditch Champions si zahrajeme famfrpál
Foto: wbgames.com // Harry Potter: Quidditch Champions

Ve hře Quidditch Champions si zahrajeme famfrpál

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Quidditch Champion je nový titul od studia Warner Bros, který přináší fanouškům Harryho Pottera to, co chybělo v úspěšné hře Hogwarts Legacy – famfrpál.

V Quidditch Champions si zahrajeme famfrpál

Hogwarts Legacy se stal masivním úspěchem jak finančně, tak mezi hráči. Nicméně, i přesto stále mezi fanoušky zanechal nepříjemnou pachuť kvůli absenci oblíbené sportovní hry světa Harryho Pottera – famfrpálu. Naštěstí herní divize Warner Bros na tento faktor myslela a společně s Unbroken Studios vyvíjí hru Quidditch Champions, která by měla přinést plnohodnotný famfrál.

Konečně famfrál

I když je škoda, že famfrál není oficiální součásti Hogwarts Legacy, tento titul od celkem mladého studia by měl vyplnit tuto prázdnotu. Hra bude čistě multiplayerovou záležitostí, kde si budeme moct vytvořit a upravovat svoji vlastní postavu. Bohužel, to je tak všechno co zatím víme, ale pokud jste nadšení máme tu pro vás dobrou zprávu. Titul bude mít uzavřenou playtestovací fázi, do které se dostane jen omezený počet hráčů. A jak se do ní dostat?

Hra bude mít uzavřenou playtestovací fázi od 21. do 22. dubna, a bude omezena na malý počet hráčů. Pokud se chcete zapojit, stačí kliknout na přiložený odkaz ZDE, vyplnit své datum narození a email a doufat, že vás vývojáři vyberou.

Zkusíte si Quidditch Champions?  Zapojíte se s námi do testování? Napište nám to do komentářů nebo na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář