Právě si prohlížíte Velká konference Sony už příští měsíc?
Foto: cnbc.com // Getty Images Sony

Velká konference Sony už příští měsíc?

S veľkou pravdepodobnosťou sa dočkáme výstavy s názvom PlayStation Showcase už v priebehu budúceho mesiaca. Čo môžeme od konferencie očakávať?

Prekvapí nás Sony?

Podľa denníka Mirror môžeme konferenciu očakávať už v máji, teda budúci mesiac. V podstate môžeme čakať takú menšiu E3 v prevedení čisto od Sony. Je vysoko pravdepodobné, že dostaneme nové informácie k pripravovaným hrám. Napriklad môžeme spomenúť hru Spider-Man 2. Nedávno taktiež developeri hry Horizon potvrdili tretie pokračovanie takže teoreticky sa môžete tešiť na krátky teaser trailer na tretí diel? Do úvahy pripadá aj predstavenie novej konzoly série PS5 napríklad PS5 Pro alebo niečo podobného druhu, čo by napríklad pomohlo k lepšiemu výkonu PS VR2.

Môžeme samozrejme dúfať, že Sony nám ukáže novinky napríklad konečne pokračovanie hry Bloodborne? FromSoftware síce pracujú na svojej hre Armored Core VI, ktorá má údajne prísť v srpnu tohto roku takže šanca, že pracujú na ďalšom veľkom projekte je pomerne nízka. Nádej samozrejme umiera posledná. Milé prekvapenie by samozrejme bolo napríklad oznámenie pokračovaní hier Days Gone, Ghost of Tsushima alebo Uncharted.

Čo by ste chceli vidieť vy na Sony konferencií? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář