Právě si prohlížíte Velké příběhové DLC pro Dying Light 2 odloženo + další novinky
Foto: dl2.dyinglightgame.com

Velké příběhové DLC pro Dying Light 2 odloženo + další novinky

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Herní studio Techland oznámilo odklad dlouho očekávaného příběhového DLC pro Dying Light 2. Kdy se dočkáme prvního velkého rozšíření?

DLC pro Dying Light 2 se odkládá

Zombie parkourová akce Dying Light 2 k nám dorazila v únoru a zanechala za sebou poměrně vysoké hodnocení ( naši recenzi na hru naleznete ZDE). Nyní Techland zklamal hráče tím, když odložil první velké příběhové rozšíření.

Prostřednictvím tiskové zprávy polské herní studio uvedlo, že příběhové DLC se posouvá až na září letošního roku. V tiskové zprávě Techland uvádí:

„Vaše zpětná vazba byla vždy naší nejvyšší prioritou. Proto se v Techlandu snažíme být k vám co nejotevřenější a nejupřímnější… Potřebujeme trochu více času na vývoj prvního příběhového DLC, jeho vydání je nyní plánováno na září…

Chceme, aby první velké příběhové DLC splnilo naše očekávání tím, že mu poskytneme nejvyšší úroveň.“

Techland také na svém oficiálním účtu na Twitteru zveřejnil infografiku s obsahem naplánovaný na červen až srpen. Ačkoliv příběhové rozšíření vyjde až v září, vývojáři nás nenechají bez obsahu během této mezery. Těšit se tak můžeme na nový patch, nový obsah v podobě itemů a misí, odměny a další.

Bavil vás druhý díl Dying Light? Jakou hra od studia Techland vás nejvíce bavila? Podělte se s námi do komentářů.

Napsat komentář