Právě si prohlížíte Verze 2.0 pro Cyberpunk 2077 dává hře druhý dech + vychází DLC Phantom Liberty
Foto: cyberpunk.net // CYBERPUNK 2077

Verze 2.0 pro Cyberpunk 2077 dává hře druhý dech + vychází DLC Phantom Liberty

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Cyberpunk 2077 byla jedna z nejvíce očekávaných her na videoherní scéně. Bohužel její špatný stav zapříčinil velmi ostrou kritiku. Nová verze však dává hře nový dech.

Verze 2.0 pro Cyberpunk 2077 dává hře druhý dech

Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt Red byla jednou z nejočekávanějších her všech dob. Po sedmi letech očekávání však hráči čelili zklamání v podobě bugů, grafických problémů a dalších technických nedostatků. Nyní, téměř tři roky po vydání, přichází studio s významným updatem 2.0, který hru značně vylepšuje.

Úpravy verze 2.0

První věc, kterou si hráči všimnou, je zlepšení grafiky a plynulosti hry. Update přináší optimalizace pro nejnovější grafické karty Nvidia a využívá umělou inteligenci k dalšímu vylepšení vizuálního zážitku. Kromě toho se podařilo odstranit většinu bugů a grafických chyb, které hru původně trápily.

Co se týče hratelnosti, došlo k významným změnám v inventáři hlavní postavy V, který je nyní mnohem přehlednější. Strom dovedností prošel také revizí, je nyní jednodušší a nabízí více možností, jak přizpůsobit styl hraní. Drobné, ale významné změny zasáhly i samotné město Night City. Například u Rozparovačů nyní najdete všechna dostupná kybernetická vylepšení, což usnadňuje upgrade postavy. Řadou úprav prošel i soubojový systém a zcela překopán byl i policejní režim.

Vyplatilo se čekání

Pokud jste dosud kvůli technickým problémům váhali s nákupem Cyberpunk 2077, update 2.0 by vás mohl přesvědčit. Hra je nyní v mnohem lepším stavu a nabízí plynulý zážitek s minimem chyb. Navíc je nyní k dispozici na Steamu v balíčku s novým příběhovým DLC Phantom Liberty za atraktivní cenu.

Co říkáte na novou verzi Cyberpunk 2077? Napište nám to do komentářů pod článkem a nebo se připojte na náš komunitní Discord server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikla ani jedna novinka ze světa videoher.

Napsat komentář