Právě si prohlížíte Více než 140 000 lidí podepsalo petici za vrácení peněz za Battlefield 2042
Zdroj: ea.com

Více než 140 000 lidí podepsalo petici za vrácení peněz za Battlefield 2042

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Nedávno vydaný Battlefield 2042 byl vývojáři vychvalovaný všemi způsoby, opak se stal pravdou. Nyní desetitisíce hráčů podepisuje petici za vrácení peněz od EA. 

Battlefield 2042 propadákem

Hra si v den vydání nevysloužila příliš vysoké hodnocení. Uživatelské skóre na Metacritic končí na 2.1 z 10. Na Steamu jsou dokonce recenze ještě přísnější, když uživatelé ohodnotili hru jako extrémně zápornou s 14 %.

Není proto divu, že se u mnoha hráčů vyvolala vlnu nevole a nejnovější titul EA se tak stal naprostým propadákem. Electronic Arts i ve své nedávno zveřejněné zprávě uvádí, že hra nesplnila interní očekávání společnosti.

Na petičním portálu Change.org zahájil začátkem února uživatel přezdívaný Satoshi Nakamoto podle anonymního tvůrce bitcoinu petici, ve které žádá EA o vrácení peněz za hru

Podpisů raketově přibývá, což znamená, že se petice může ve velmi blízké době dostat na cílovou hranici 150 000 podepsaných uživatelů. Na petiční stránce Change.org stojí:

„Vydání Battlefield 2042 od EA bylo výsměchem každému zákazníkovi, který si tuto videohru zakoupil za 70 USD kvůli klamavé reklamě EA. Battlefield 2042 stál spotřebitele miliony dolarů a naštval tisíce zákazníků po celém světě.“

Poslední věty petičního snažení oznamují, že by herní komunita neměla nadále tolerovat toto zneužívání a šikanu od nadnárodních multimiliardových společností. Nedokončené hry a „falešné“ reklamy jsou nepřípustné.

V době psaní článku se přesný počet hráčů, kteří podepsali petici za vrácení peněz, pohybuje okolo 145 100 uživatelů. A jaké jste měli zkušenosti s Battlefield 2042 vy?

Napsat komentář