Právě si prohlížíte Více než milion hráčů Diabla IV překonalo level 20 a získalo kosmetický balíček Baby Wolf Pack
Foto: blizzard.com // DIABLO IV

Více než milion hráčů Diabla IV překonalo level 20 a získalo kosmetický balíček Baby Wolf Pack

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Minulý víkend byl majitelům předobjednávek Diabla IV zpřístupněn obsah bety. Vývojáři nyní zveřejnili první statistiky týkající se předběžného přístupu.

Přes milion hráčů Diabla IV

Minulý víkend v rámci Early Access přístupu ke hře Diablo 4 získalo více než milion hráčů kosmetickou odměnu Beta Wolf Pack. Tento animovaný kosmetický batoh, který neovlivňuje hru a nezvyšuje statistiky, však nabízí hráčům chlupatého vlčího štěněte, které mohou během hraní nosit.

Hráči mohli získat kosmetický předmět Beta Wolf Pack po dosažení 20. úrovně postavy v rámci beta verze hry. Vývojáři tuto novinku zveřejnili na Twitteru a potvrdili, že více než milion hráčů již dosáhlo této úrovně a získalo tak chlupatého společníka.

Vývojáři z Blizzardu se zatím nevyjádřili k celkovému počtu hráčů, kteří se účastnili bety v Early Access, číslo ale rozhodně nebude malé. Minulý víkend také mnoho hráčů včetně naší redakce zaznamenalo zpočátku velké problémy se servery Diabla IV a častým vyhazováním ze hry. Doufáme, že se tyto problémy do nadcházejícího víkendu vyřeší a hraní bude tak plynulejší.

Early Access byl k dispozici od 17. do 19. března a přístup k němu měli pouze hráči, kteří si hru předobjednali. Pro získání přístupu bylo možné využít také kód, který byl součástí nabídky Double Down sendviče od KFC, avšak tuto možnost bylo možné využít pouze do 18. března. Otevřená beta, která se bude konat od 24. do 27. března, bude k dispozici pro všechny hráče.

Diablo IV vychází 6. června letošního roku na PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Series X/S. Majitelé předobjednávek získají předběžný přístup ke hře již 2. června.

Předobjednali jste si Diablo IV? Máte rádi sérii Diablo? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář