Právě si prohlížíte Více než polovina nejlepších her funguje na Steam Decku
Image: steamdeck.com // pcgamer.com

Více než polovina nejlepších her funguje na Steam Decku

Nedávno vydaná handheld konzole Steam Deck nyní podporuje více než polovinu nejlepších her na Steamu. Další hry budou přibývat.

Steam Deck a podpora her

Společnost Valve před měsícem a pár dní oficiálně spustila prodeje své nové handheld konzole Steam Deck. Společnost tak před pár dny ve svém příspěvku hodnotila první měsíc užívání konzole ve světě a jaké nové funkce na konzoli přibyly.

Společnost Valve se ve svém příspěvku pyšnila tím, že jejich konzole nyní podporuje více než 2 000 herních titulů a další budou nadále přibývat. Ukazuje se ale, že 28 ze 100 nejlepších her v tabulce Steam je ověřeno a kompatibilní pro hraní na konzoli Steam Deck.

Pokud bude chtít uživatel více experimentovat navzdory zhoršené podpory, najde se těchto titulů více. PCGamer uvádí, že 54 nejoblíbenějších her na Steamu ze 100 lze hrát kompatibilní s konzolí nebo se zhoršenou podporu. Zbytek spadá do kategorie nepodporovaných či netestovaných.

Vývojáři z Valve si kladou za cíl přidávat do konzole stále nový obsah včetně kompatibility her a vytvořit tak optimalizovanou platformu pro hráče…

A co vy, už máte objednanou novou konzoli od Valve? 

Napsat komentář