Právě si prohlížíte Vychází očekávaný A Plague Tale: Requiem. Jak vypadají první recenze?
Foto: news.xbox.com // A Plague Tale Requiem

Vychází očekávaný A Plague Tale: Requiem. Jak vypadají první recenze?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:6 minuty čtení

Dlouho očekávané pokračování A Plague Tale: Requiem dnes vyšlo. Jak vypadají první recenze?

Jak vypadají první recenze na A Plague Tale: Requiem?

Gamerant – 4,5/5

Herní portál Gamerant dává známku 4,5/5 a v závěrečném verdiktu uvádí: „A Plague Tale: Requiem je vším, co si člověk může přát od pokračování A Plague Tale: Innocence. Je ambicióznější a akčnější než předchůdce a docela snadno jde o jednu z nejlepších nových her tohoto roku.

IGN – 8/10

Recenzent z herního portálu IGN udělil pokračování Amicie a Huga známku 8/10 a uvádí, že hra sebou přináší vzrušující pokračování s působivě alarmujícím množstvím krys.

Gamespot – 7/10

Herní portál Gamespot udělil známku o bod horší. Recenzent chválil chytlavý příběh, skvěle zpracované prostředí, nádherný audiovizuál a všudypřítomné krysy. Hru však sráží technický stav, pomalé tempo v některých scénách a bojové sekvence.

Souhrn recenzí portálu METACRITIC (PS5) – 84/100

Recenze A Plague Tale: Requiem z domoviny

Indian – 9/10

Recenzentka z herního portálu Indian v závěrečném verdiktu uvádí: „A Plague Tale: Requiem nepřináší revoluci ani změnu, ale pouze brousí to, co přinesl první díl v roce 2019. Ačkoli se to může zdát jako mínus, Requiem zvládá všechny přední aspekty akční adventury odpravovat skvěle…„.

Zing – 9/10

Herní zpravodaj Zing.cz také dává známku 9/10. Autorovi recenze se líbí nádherná grafika, emotivní příběh, dialogy, herecké výkony, atmosféra a dobře zvolené tempo mechanik. Hru pouze sráží špatná optimalizace a další technické nedostatky.

iDnes.cz – 90/100

Vysokou známku dává portál iDnes za nádhernou grafiku, větší svobodu ve hraní, filmový styl vyprávění a příjemnou hratelnost, která neunudí. Procenta dolů sráží podle portálu menší počet soubojů s nepřáteli, otravný Hugo a nutná znalost předchozího dílu.

Hrej – 9/10

Portál Hrej také dává velmi vysoké hodnocení. Recenzentovi se líbil nádherný svět míchaný se surovostí středověku, nové schopnosti, soundtrack a skvělý audiovizuál. Autorovi se pouze nelíbí animace obličejů lipsync a lehce otravná Amicia.

Další informace o A Plague Tale: Requiem

Dlouho očekávané pokračování A Plague Tale: Requiem dorazilo dnes 18. 10. na PC a konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Hra je také dostupná v rámci Xbox Game Pass v den vydání. Na Steamu byla cena stanovena na 49,99 EUR. Hra je k dispozici s českými titulky.

Plánujete hrát A Plague Tale: Requiem? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů. Nezapomeňte se také připojit na náš DISCORD SERVER a zapojit se tak do soutěže.

Napsat komentář