Právě si prohlížíte Vydání Destiny 2: Lightfall se blíží
Foto: bungie.net // Destiny 2

Vydání Destiny 2: Lightfall se blíží

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Do populární free-to-play střílečky Destiny 2 dorazí nové rozšíření, které nese název Lightfall. Jaké novinky od vývojářů můžeme očekávat a kdy se bude dát nové rozšíření hrát?

Rozšíření Lightfall do Destiny 2 přichází

Lightfall je nejnovější rozšíření online free-to-play střílečky od Bungie, které nabídne hráčům novou lokaci, kampaň a raid. Toto rozšíření přinese do hry nové funkce, včetně nových questů, kořisti, zbraní a vybavení. Lightfall je oficiálně naplánováno k vydání 28. února 2023 v 9:00 (PST) a bude vyžadovat krátké období offline údržby, které začne den před vydáním. Nicméně, kvůli globálním časovým rozdílům se může vydání v některých oblastech lišit.

Hráči se mohou těšit například na nové zbraně. Mezi nimi je Deterministic Chaos LMG, která nabízí vynikající palebnou sílu a přesnost, avšak s jedinečným obratem. Na každý čtvrtý a šestnáctý výstřel tato zbraň použije munici náhodného efektu, který zvyšuje účinky střelby.

Nicméně, Bungie není spokojen pouze s vydáním nového rozšíření. Tým věnuje značné úsilí také vylepšení celkového hráčského zážitku v rámci hry. V průběhu následujících dvou let plánují přinést nové herní módy, předměty a aktualizace, které budou hráčům přinášet nový obsah a zajímavé výzvy.

Co se týká samotné ceny, za standardní edici Destiny2: Lightfall zaplatíte 49,99 dolarů a získáte tak přístup k základní DLC kampani. Ta obsahuje nový raid, exotickou výbavu a přístup k nové sezóně. Můžete si koupit balíček Destiny 2: Lightfall + Annual Pass, který stojí 99,99 dolarů. Dražší balíček přináší navíc přístup ke třem dalším sezónám, novým kosmetikám, znaku Exotic Emote, Emblem, Ghost, Sparrow a předběžný přístup k Quicksilver Storm, nové exotické automatické pušce.

S rozšířením započne také nová sezóna Season of Defiance. Na nedávné události State of Play byl mimo jiné zveřejněn oficiální Launch Trailer k nadcházejícímu rozšíření, na který se můžete podívat níže.

 

Hrajete Destiny? Těšíte se na nové rozšíření? Podělte se s námi o své zkušenosti se hrou do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Na kompletní přehled všech novinek v Lightfall se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE.

Napsat komentář