Právě si prohlížíte Vynořily se další spekulace ohledně Mafia 4
Foto: mafiagame.com // MAFIA

Vynořily se další spekulace ohledně Mafia 4

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Populární série Mafia se před týdny dočkala oznámení čtvrtého dílu, která se nachází ve velmi raném vývoji. Přes víkend se vynořily další spekulace ohledně lokace a děje hry. Co zatím víme?

Hangar 13 pracuje na Mafia 4?

Kdo by neznal legendární sérii Mafia, kde jedničku můžeme skoro považovat za národní klenot. Pár týdnů zpátky magazín Kotaku informoval o tom, že herní studio Hangar 13 pracuje na novém díle, který se údajně nachází v rané fázi vývoje.

O víkendu zas insider přezdívaný Idle Sloth přišel s dalšími informacemi ohledně
Mafia 4. Podle všech dostupných informací bychom se v novém díle mohli podívat na Sicílii koncem 19. a začátkem 20. století.

Děj hry se má točit okolo šéfa rodiny z prvního dílu, Dona Salieriho. Idle Sloth tak ve svém příspěvku na Twitteru uvádí, že Mafia 4 má být prequelem první hry. Také dodává, že hra má být více lineárnější a běžet by měla na nejnovějším Unreal Engine 5.

Prozatím se jedná pouze o spekulace. Herní vývojáři dosud žádné lokace, děj ani další informace o hře oficiálně neoznámili. Můžeme jen doufat, že nový díl nepůjde ve šlépějích nepovedené Mafia 3 z října 2016.

Co si o tom myslíte vy? Těšíte se na nový díl?

Napsat komentář