Právě si prohlížíte Vyšla nová kolekce Borderlands
Foto: borderlands.2k.com // Borderlands

Vyšla nová kolekce Borderlands

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Borderlands je mezi hráči znám jako šílený svět, kde je možné prakticky cokoliv, pokud máte hromadu peněz a hromady nábojů. A nedávno se tento svět rozrostl o novou herní edici.

Vyšla nová Borderlands kolekce

Borderlands je synonymem pro svět, kde se mísí adrenalin, humor a nekonečné množství zbraní. Tato série od renomovaného vývojáře 2K Games definovala žánr looter shooter, kde je hlavním cílem nejen přežít, ale také získat co nejvíce kořisti. A v tomto světě, kde vás každý chce zabít, je dobrá zbraň vaším nejlepším přítelem. Když k tomu přidáte charizmatické postavy s unikátními schopnostmi, máte recept na nezapomenutelnou herní zkušenost.

Pandora box

Celkem sedm her nás zavedlo do tohoto fascinujícího světa, z nichž pět patří do žánru looter-shooter a dvě jsou příběhové adventury. Pro nováčky v sérii může být nákup všech těchto her finančně náročný, zvláště pokud zahrneme i všechny dodatky a rozšíření.

Vývojáři si toho byli vědomi a přišli s elegantním řešením. Vytvořili komplexní balíček s názvem Borderlands Collection: Pandora’s Box, který obsahuje šest hlavních her ze světa Borderlands (s výjimkou Tiny Tina’s Wonderlands, která je sice součástí univerza, ale nepatří do hlavního příběhového oblouku). Cena balíčku je stanovena na 60 EUR, ale pokud již vlastníte některé z her, cena se sníží.

Dobrý tah nebo jen další ždímání značky

Otázka, která se nyní vynořuje, je: Je tento balíček gestem směrem k hráčům, nebo je to jen další způsob, jak vydělat více peněz? V dnešní době, kdy herní průmysl často čelí kritice za své marketingové taktiky, může se zdát, že 2K Games se snaží maximalizovat svůj zisk. Nicméně nabídka šesti her za cenu jedné AAA hry je lákavá. Je to nabídka, která může přitahovat jak nováčky, tak dlouholeté fanoušky. Nakonec je na hráčích, aby se rozhodli, zda je tato nabídka pro ně atraktivní.

Co říkáte na Borderlands Collection: Pandora’s Box? Jaký je podle vás nejlepší díl z této série? Napište nám do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server a nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, pro další informace a novinkách ze světa videoher.

Napsat komentář