Právě si prohlížíte Vývojáři Call of Duty se chlubí, že díky novým systémům snížili toxicitu o 50 %
Foto: callofduty.com // The Boys Homelander

Vývojáři Call of Duty se chlubí, že díky novým systémům snížili toxicitu o 50 %

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Vývojáři Call of Duty podle oficiálního blogového příspěvku dosáhli významného pokroku ve snižování toxicity mezi svými hráči. Díky nově implementovaným systémům.

Snížená toxicita v Call of Duty

Vývojářům herní sérii Call of Duty se podle oficiálního blogového příspěvku podařilo dramaticky snížit úroveň toxicity mezi hráči díky inovativním systémům moderace. Nové systémy moderace byly zavedeny s cílem identifikovat a omezit negativní interakce mezi hráči, což vedlo k výraznému snížení reportovaných případů nevhodného chování.

Statistiky vývojářů tak ukazují, že díky těmto opatřením došlo k poklesu toxicity až o 50 %, což znamená, že méně hráčů zažívá negativní interakce během hraní. Na oficiálním blogu se uvádí, že vývojáři dostáli svého závazku v potlačení toxicity ve hře a nadále pracují na vytváření přátelské komunity.

Oficiální blog dále uvádí, že osoby, které se prokazatelně dopustí porušení stanoveného Kodexu chování, budou čelit přísným opatřením. Mezi tyto sankce patří zejména globální omezení možnosti komunikace, a to jak ve hlasových, tak v textových chatech. Navíc, v případě opakovaných přestupků, dojde k dalšímu zpřísnění těchto restrikcí. Další opatření například zahrnují úplné ztlumení komunikace v jakýchkoli hlasových a textových kanálech v rámci herní platformy Call of Duty.

Co si o tom myslíte vy? Jaké jsou vaše zkušenosti s Call of Duty „toxicitou“? Podělte se s námi o své zkušenosti v komentářích, na sociálních sítích nebo na našem oficiálním serveru Superpařmeni.

Napsat komentář