Právě si prohlížíte Vývojáři Call of Duty: Warzone 2.0 oznámili podstatné změny pro Season 2
Foto: store.steampowered.com // Call of Duty: Warzone 2

Vývojáři Call of Duty: Warzone 2.0 oznámili podstatné změny pro Season 2

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone 2.0 se v nadcházejícím období dočkají nové aktualizace Season 2, která přinese několik podstatných změn.

Season 2 pro Call of Duty: Warzone 2.0

Infinity Ward ve svém nejnovějším blogovém příspěvku pro Call of Duty: Warzone 2.0 odhaluje důležité změny pro systém sběru v Battle Royale, včetně standardizace systému batohů a pancéřových plátů.

Druhá sezóna pro Warzone 2.0 dostane řadu vylepšení týkajících se uživatelského rozhraní, včetně vylepšené navigace. Každý hráč od druhé sezóny začne mimo jiné s vestou se 3 pláty. Hráči se také dočkají režimu 1v1 Gulag, přepracování hotovostní ekonomiky ve hře, loadoutů a novinek v režimu DMZ.

Informace o opravách chyb budou zveřejněny vývojáři před 15. únorem. Tvůrci hry ve svém příspěvku uvádějí, že informace o nových funkcích, mapách a režimech budou sdíleny s komunitou v následujících týdnech. Prvotní seznam oprav a plánovaných změn si můžete prohlédnout pod přiloženým odkazem ZDE.


Máte rádi hry ze série Call of Duty? Jaký je váš nejoblíbenější díl? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář