Právě si prohlížíte Vývojáři CoD: Warzone 2.0 oznámili novinky v režimu DMZ
Foto: callofduty.com // Warzone 2.0

Vývojáři CoD: Warzone 2.0 oznámili novinky v režimu DMZ

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Druhá sezóna pro Call of Duty: Warzone 2.0 se pomalu blíží a vývojáři postupně přidávají další novinky a informace. Nejnovější update se týká režimu DMZ.

Call of Duty: Warzone 2.0 a novinky v DMZ

Druhá sezóna DMZ přináší novou mapu, která bude sloužit jako kulisa pro některé z nejdůležitějších momentů vývoje příběhu. Blížící se sezóna tak nabídne obrovský reset, který významně ovlivní gameplay a zážitek z hraní.

Nová mapa Ashika Island, kterou přináší Season 2, bude kombinovat prvky urbanistického prostředí s přírodou a bude plná detailů a interaktivních prvků. Hráči budou moci využívat různé prostředí, jako jsou budovy, parky a podzemní chodby, k boji a útěku.

Vývojáři ve svém nejnovějším příspěvku také uvedli, že se v druhé sezóně objeví nová frakce nazvaná Crown, která bude dostupná pouze pro vlastníky hry Call of Duty: Modern Warfare 2. Kromě toho se fanoušci  mohou těšit na exkluzivní obsah pro hru Modern Warfare 2, který bude součástí této sezóny.

Hráči se budou muset v druhé sezóně přizpůsobit novým mapám, zbraním, vojenským jednotkám a dalším prvkům, které budou součástí hry. Tyto změny budou významně ovlivňovat herní styl a budou vyžadovat od hráčů flexibilitu a schopnost rychle se přizpůsobit novým situacím. Vývojáři včera zveřejnili také nový trailer lákající na novou mapu. Na celý výčet všech chystaných změn režimu DMZ se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE.

Těšíte se na Season 2? Baví vás Call of Duty: Warzone 2.0? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář