Právě si prohlížíte Vývojáři Marvel’s Spider-Man 2 odkládají důležitý update obsahující New Game Plus na příští rok
Foto: insomniac.games // Marvel's Spider-Man 2

Vývojáři Marvel’s Spider-Man 2 odkládají důležitý update obsahující New Game Plus na příští rok

Insomniac Games oznámilo, že očekávaná aktualizace, která má přinést New Game Plus a audio popisy pro Marvel’s Spider-Man 2 bude zpožděna do začátku roku 2024.

Odklad New Game Plus hry Marvel’s Spider-Man 2

Marvel’s Spider-Man 2, jedna z nejúspěšnějších her tohoto roku, se setkává s malým zpožděním ve vývoji. Insomniac Games oznámilo, že aktualizace New Game Plus a audio popisy, které měly být původně vydány do konce tohoto roku, budou nyní zpožděny do začátku roku 2024.

Ve svém prohlášení na sociální síti X (dříve Twitter) studio zdůraznilo, že potřebuje více času na testování těchto funkcí, aby se zajistilo, že budou splňovat jejich vysoké standardy kvality. Vývojáři z Insomniac Games také uvedli, že se snaží přidat některé velmi žádané funkce, jako jsou možnosti změnit čas dne, barvu tendrils a opakování misí.

New Game Plus je populární funkce, která hráčům umožňuje restartovat hru s již nabytými schopnostmi a vybavením z předchozího průchodu. Audio popisy jsou zaměřeny na zlepšení dostupnosti hry pro nevidomé a slabozraké hráče.

Jak vás baví druhý díl s populárním pavoučím superhrdinou? Doufali jste v to, že hra dostane ocenění hry roku? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Neváhejte nás sledovat také na našich sociálních sítích.

Napsat komentář