Právě si prohlížíte Vývojáři odhalili nové záběry a datum vydání remaku Dead Space
Foto: ea.com // DEAD SPACE

Vývojáři odhalili nové záběry a datum vydání remaku Dead Space

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Populární sci-fi horor Dead Space se dočká remaku. Vývojáři však včera odhalili nové záběry ze hry a datum vydání. Kdy se dočkáme? 

Dead Space Remake

Herní vývojář Electronic Arts Motive včera prostřednictvím streamu oficiálně oznámil, že remaku populárního dílu Dead Space se dočkáme 27. ledna následujícího roku. EA Motive nás také vzalo do zákulisí vývoje.

Senior producent studia, Phillippe Ducharme uvedl:

„Vývoj tohoto reamku byl pro nás v Motive hodně zábavný, protože jsme opravdovými fanoušky této série a chceme s ní zacházet s respektem, který si zaslouží. Stejně vzrušující bylo vidět reakce hráčů, když je bereme na tuto vývojovou cestu s námi.“

„Nemůžeme se dočkat, až hráči, staří i noví, uvidí, jak jsme povýšili původní zážitek v remaku tak, aby byl stejně působivý pro tuto generaci.“

Remake populárního Dead Space se nezaměřuje pouze na lepší audiovizuální stránku hry, ale také na interface, bohaté prostředí a zajímavé postavy. Vedení studia uvádí, že veškerý vývoj jde podle plánu. Rozdíly oproti originálu tak samozřejmě naleznete.

Vývojáři také prohlásili, že letos v říjnu můžeme očekávat větší pohled na hru. První informace o práci na remaku jsme se dozvěděli v roce 2021.

Hráli jste herní sérii Dead Space? Těšíte se na nový remake? Na celý záznam streamu se můžete podívat v odkazu níže. 

Napsat komentář