Právě si prohlížíte Wo Long: Fallen Dynasty chystá druhé demo
Foto: teamninja-studio.com // Wo Long

Wo Long: Fallen Dynasty chystá druhé demo

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Wo Long: Fallen Dynasty je nová open world hra od studia Team Ninja. A toto studio si pro nás připravilo malé překvapení na konec února.

Wo Long: Fallen Dynasty chystá druhé demo

Team Ninja je japonské herní studio, které nám přineslo úžasnou souls-like sérii Nioh nebo také svojí vlastní verzi hack and slash mlátičky Devil May Cry. Letos v březnu vydají svou první open world hru s názvem: Wo Long: Fallen Dynasty. Koncem února nám vývojáři přichystali malé překvapení.

Demo verze pro všechny

Plnohodnotná demo verze od 24. února bude k dispozici pro všechny platformy. Hráči nové generace konzolí již měli přístup do demo, ale nové demo bude k dispozici pro hráče starší generace konzolí a PC. Toto je vstřícný krok od vývojářů ke hráčům, jelikož to může silně ovlivnit rozhodnutí o nákupu hry.

Ale co zatím o hře víme? Jedná se převážně o hru s velkým otevřeným světem, kde se vžijeme do role lovce mystických monster. Hra se odehrává v fantasy verzi Číny roku za doby Tří království nebo přesněji pozdější dynastii Han. Kromě propracovaného soubojového systému, který bude hodně záviset na správném vykrytí soupeře, budeme využívat i magii. Magie nám pomůže nejen v boji, ale také v pohybu po mapě. Budeme také využívat místní faunu a flóru na výrobu různých lektvarů, bomb, ale také pastí. Klíčem k úspěšnému boji bude dobré pozorování monster, jelikož na každého z nich platí něco jiného. Kombinace fantasy s historickým prostředím také nepůsobí špatně.

Wo Long: Fallen Dynasty dorazí již 3. března na PC a konzole Xbox One, Series X/S a PlayStation 4/5. V den vydání bude hra dostupná v rámci předplatného Xbox Game Pass.

Tak jakpak se těšíte na Wo Long: Fallen Dynasty? Zahráli jste si už demo nebo se na něj chystáte? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni.  

Napsat komentář