Právě si prohlížíte Wolf Among Us 2 se představuje novým trailerem a datem vydání
Zdroj: telltale.com

Wolf Among Us 2 se představuje novým trailerem a datem vydání

Jedna z nejlepších  příběhových her od studia Telltale, Wolf Among Us 2, se opět dostal pod záře redakčních reflektorů. Pokračování detektiva Bigbyho se představuje novým trailerem a dalšími informacemi.

Wolf Among Us 2 se představuje

Studio Telltale si po dlouhé odmlce pro nás připravilo milé překvapení. Koncem minulého týdne zveřejnilo nový trailer a bližší informace k novému pokračování úspěšné příběhové série Wolf Among Us, která se ve světě setkala s velmi pozitivní odezvou.

Práce na novém díle byly oznámeny před několika lety, mnohokrát se šířily po internetu zvěsti, že pokračování úspěšné herní série bude ukončeno. Stejně jako série The Walking Dead, i práce na „pohádkové“ detektivní adventuře jsou v plném proudu a veškeré obavy jsou zažehnány.

wolf among us bigby telltale
Zdroj: telltale.com

Na oficiálních stránkách Telltale se uvádí:

„The Wolf Among Us 2 začíná šest měsíců po událostech první série. V New Yorku je zima a nový případ hrozí, že překročí hranici mezi Fabletown a NYPD. To, jak k celé situaci přistoupíte, může rozhodnout o budoucnosti pohádkové komunity.“

Dlouhoočekávaný trailer končí oznámením, že hra vyjde „až“ v roce 2023. Fanoušci série se však mohou těšit na postavy z minulé sezóny s hlavní postavou velkého zlého vlka Bigbyho. A kdo jsou ti hlavní záporáci?

Nejnovější trailer přikládáme níže spolu s odkazem na oficiální stránky. Hráli jste v minulosti první sezónu? Jaké máte zkušenosti s hrami od Telltale Games? Podělte se s námi do komentářů.

Napsat komentář