Právě si prohlížíte World of Warcraft: Dragonflight čekají dva hlavní updaty a čtyři menší aktualizace + holiday sale
Foto: dragonflight.blizzard.com // DRAGONFLIGHT

World of Warcraft: Dragonflight čekají dva hlavní updaty a čtyři menší aktualizace + holiday sale

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Rok 2022 se neúnavně blíží ke svému konci a vývojáři z Blizzardu zveřejnili roadmap expanze Dragonflight pro následující rok. Nové rozšíření World of Warcraft se dočká zajímavých změn.

World of Warcraft: Dragonflight a roadmap pro příští rok

Nejnovější expanze Dragonflight pro populární MMORPG World of Warcraft je téměř měsíc venku a vývojáři tak s blížím koncem roku zveřejnili roadmap pro rok 2023. Příští rok tak čekají hráče „Wowka“ dva hlavní sezónní updaty a čtyři menší aktualizace. Patche by tak měly vycházet rovnoměrně v průběhu roku.

Season updaty sebou přinesou nové oblasti, raidy, pvp sezónu a další novinky a vylepšení. Výkonná producentka Holly Longdale ve svém blogovém příspěvku oznámila, že menší aktualizace sebou přinesou více příběhové obsahu, více událostí a aktualizaci starých herních systémů. Holly Longdale ve svém příspěvku uvádí:

Při plánování roadmap po vydání Dragonflight jsme pamatovali na povinnosti, které dlužíme hráčům za péči o tento živý svět, a upřímně řečeno, na potřebu dělat to lépe, než kdy jindy.

První patch by podle výkonné producentky měl dorazit již začátkem příštího roku a sebou by měl přinést systém Trading Post, který umožní hráčům získat širokou škálu kosmetických předmětů a odměn dle vlastního výběru. Aktualizace v průběhu následujícího roku se budou týkat také optimalizaci a opravám nejrůznějších bugů.

Pokud máte zájem vyzkoušet si novou rasu Dracthyr a lehce nakouknout do nové expanze, Battle.net nově nabízí tři dny herního času zdarma. Blizzard také nabízí do 2. ledna příštího roku 30 dnů herního času při nákupu základní hry.

Máte rádi hry od Blizzardu? Jak se vám líbí WoW: Dragonflight? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na na naše sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář